Oficjalny portal przedszkola: Zespół Placówek Oświatowych w Rozmierce

Zespół Placówek Oświatowych w Rozmierce
Przedszkole Publiczne w Rozmierce

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
26 czerwiec 2022
26 czerwca w Rozmierzy odbyła się "Biesiada Rodzinna", podczas której nasze przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny. Były tańce, piosenki dla Mamy i Taty, a przede wszystkim dużo dobraj zabawy:-)

25 czerwiec 2022
Nasze przedszkolaki wykonały piękne prace plastyczne na konkurs zorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 9 w Strzelcach Opolskich. Prace zostały wyróżnione.

23 czerwiec 2022
"Kończą się już zajęcia,
wakacji idzie czas.
Żegnajcie drogie Panie,
już opuszczamy Was.
Żegnajcie, już w przedszkolu
zabawy kończą się
a po wakacjach w szkole
będziemy uczyć się.

15 czerwiec 2022
W środę 15. czerwca nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „HOPLANDII” w Opolu. Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji:
- Trampoliny wraz z basenem z gąbkami - Jeden z największych w Europie dmuchańców do zabawy - Zjeżdżalnia tubingowa/pontonowa - Dmuchany plac zabaw - Dmuchane tory przeszkód - Kącik malucha z magicznymi- magnetycznymi klockami - Strefa malucha z basenem z kulkami
Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy. Dwie godziny szalonej zabawy minęły bardzo szybko, a nawet: za szybko...
Dlatego już myślimy o kolejnym wyjeździe!

9 czerwiec 2022
9 czerwca nasze przedszkolaki uczestniczyły w niecodziennych i bardzo ciekawych zajęciach prowadzonych przez Firmę Walabia – ŻYWA EDUKACJA. Prowadzący warsztaty zapoznali dzieci ze zwierzętami z gatunku "BEZKRĘGOWCE". Opowiedzieli o środowisku ich życia, potrzebach, zwyczajach, zagrożeniach gatunkowych wynikających ze zmian klimatu a także o właściwej pielęgnacji. Wszystkie dzieci z wielkim zainteresowaniem obserwowały niecodzienne okazy. Dzięki takim zajęciom przedszkolacy są bardziej świadomi, że zwierząt nie należy się bać, a przede wszystkim, że wszystkie żywe stworzenia zasługują na nasz szacunek.

7 czerwiec 2022
7 czerwca dzieci z grupy "Pszczółek" wzięły udział w VI Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Twórczości Angielskiej w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich. Organizatorem przeglądu było Przedszkole Publiczne nr 9 w Strzelcach Opolskich. Nasze przedszkolaki zaprezentowały piosenkę "Baby Shark". Celem przeglądu było rozwijanie zdolności językowych, artystycznych, prezentowanie swoich umiejętności na scenie oraz popularyzacja języka angielskiego wśród najmłodszych.

7 czerwiec 2022
4 czerwca chętne dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w XXII Biegu Strzelca w parku miejskim w Strzelcach Opolskich, w ramach obchodów Dni Ziemi Strzeleckiej. Każdy z zawodników na mecie otrzymał pamiątkowy medal oraz soczek. Gratulujemy odwagi!

3 czerwiec 2022
W naszym przedszkolu realizowane były zajęcia plastyczne w ramach projektu: “Przedszkolak Poznaje Świat.” Cykl spotkań prowadziła malarka - pani Bożena Kurek Di Maggio, która poprzez aktywność plastyczną pomagała dzieciom odkrywać siebie oraz czerpać radość z wytworów własnej pracy. Zajęcia sprawiały dzieciom wiele satysfakcji.

1 czerwiec 2022
Dzień Dziecka to wyjątkowe święto dla wszystkich dzieci. Nie mogło być inaczej w naszym przedszkolu. Był to dzień, który obfitował w atrakcje: wspólne zabawy sportowe, rysowanie kredą, zabawy muzyczne, zabawy z balonami…
Z twarzy dzieci nie schodził uśmiech, a przecież o to właśnie chodzi w Dniu Dziecka…

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Grażyna Sklorz (2017-02-06 20:00:40)
Informację zmodyfikował(a): Lidia Piechaczek (2022-06-27 21:21:01)
Liczba odwiedzin: 44185
Do góryStopka

Zamknij